REGULAMIN OBIEKTU

Ten regulamin został przygotowany dla komfortu pobytu wszystkich gości pokojów gościnnych AKWATEL.  Służymy Państwu pomocą i radą, zawsze wysłuchamy wszystkich próśb, uwag i sugestii.  Życzymy Państwu miłego pobytu.

 

 1. W całym obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu gości.
 3. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do 7.00.
 4. Nie podejmujemy gości z pupilami, niezależnie od ich wielkości i rasy.
 5. Zabrania się wynoszenia  na plażę koców znajdujących na łóżkach.
 6. W przypadku zgubienia kluczy do pokoju, goście zobowiązani są uiszczenia opłaty w wysokości 100zł.
 7. Osoby nie będące gośćmi pokojów gościnnych AKWATEL nie mogą przebywać w budynku.
 8. Nie kwaterujemy większej ilości gości niż przewiduje pojemność pokoju lub większej niż została podana przy rezerwacji.
 9. Prosimy o dbanie o pokój, bezpieczeństwo swoje i pozostałych gości, między innymi wyłączanie urządzeń elektrycznych, gaszenie świateł, zakręcanie wody, zamykanie drzwi na klucz do pokoju itp..
 10. Nie ponosimy odpowiedzialności za zniszczenie lub utratę rzeczy wartościowych na terenie AKWATELA. Proszę pamiętać, że posesja jest ogrodzona, ale nie strzeżona.
 11. Prosimy dbać o wyposażenie pokoju by służyło Państwu i kolejnym gościom. Goście są zobowiązani do pokrycia strat jakie zaistniały pokoju lub części ogólnodostępnej z ich winy.
 12. Goście są proszeni o bezzwłoczne zgłaszanie wszelkich usterek, awarii czy uszkodzeń. Postaramy się je jak najszybciej naprawić.